Пробій – переможець благодійного міжобласного турніру

Народна Команда “Пробій” стала переможцем благодійного міжобласного турніру на підтримку ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ “Граємо Заради Перемоги 2023” !
Під час офіційного відкриття турніру відбулася передача представникам військових частин автомобілів, дронів та амуніції, які вже найближчим часом поїдуть на фронт і допоможуть нищити ворога !

Також подяками міського голови Богдана Кобилянського та подарунками були відзначені військовослужбовці з Городенківщини, які на даний час проходять реабілітацію чи перебувають у відпустці та зібрано кошти серед вболівальників у сумі 14 800 грн., які передадуть бійцю з нашої громади Володимиру Бойчуку, що проходить курс лікування після поранення.

У фіналі турніру городенківці з рахунком 4:0 здолали “Іскру” з Теофіполя Хмельницької області. Забитими м’ячами у складі переможців відзначилися Ростислав Волошинович, Олег Павлюк, Микола Сікач та Роман Дитко.

Бронзовим призером турніру стало коломийське “Покуття”, яке після нічиєї в основний час 1:1 у серії післяматчевих пенальті здолало івано-франківський “Прикарпаття-Тепловик” 6:5.

Кращим голкіпером турніру був визнаний Василь Заверуха (Покуття).
Кращий бомбардир – Олег Ільчук (Іскра)
Кращий гравець – Микола Сікач (НК Пробій)

Залишити коментар