Подоляни – НК Пробій – 0:1. Огляд і статистика матчу

Футбол. Чемпіонат України серед аматорів сезону 2023/24, 20 тур

12.05.24 (неділя), м. Тернопіль, стадіон “Футбольне поле №1”, 13.00

“Подоляни” (Тернопіль) – “Народна Команда “Пробій” (Городенка) – 0:1

Арбітр: Козак Т.М. (Львівська обл.) Асистенти: Кравченко Ю,С., Фредина Р.І. (Львів). 4-й арбітр: Брик М.М. (Тернопіль)

Спостерігач арбітражу: Ющишин А.Г. (Тернопіль)

Гол: Сікач, 40

Подоляни: Крупниченко, Фриз (Падух, 77), Сагайдак, Тарасов (Васильченко, 46), Ткачик (Царюк, 83), Мальський©, Мацієвський, Проців, Трух (Тяпкін, 55), Бутенко (Співак, 83), Жуміга. Запасні: Чубак, Кірієнко, Дячинський. Головний тренер: Андрій Хоптовий.

Пробій: Піцан, Борисевич© (Комуніцький, 90+3), Я.Пархуць, В.Пархуць, Писко, Радульський, Харук (Дриган, 64), Сікач (Романчук, 82), Сондей, Волошинович (Іваничук, 77), Дитко (Ключко, 90). Запасні: Креховецький, Білик. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Попередження: Харук, 21, Фриз, 65, Мальський, 71, Волошинович, 77, Я.Пархуць, 83, Сагайдак, 90+2, Борисевич, 90+2

Подоляни дуже переконливо грають на своєму полі – в 2024 році виграли всі три зустрічі вдома з загальним рахунком 11:2, не програвали в Тернополі ще з жовтня минулого року. Проте НК Пробій у цьому складному виїзді проявив командний дух і самовідданість.

Ще в першому таймі гості створили кілька моментів біля воріт граючого тренера господарів Крупниченка. Активно діяли фланги, причому, група флангових і атакувальних півзахисників постійно зміщувалася, комбінувала, розтягувала редут ФАТ Подоляни. І ось ближче до перерви після ауту Сондей хорошим пасом підключив Сікача, і Микола видав сольний рейд. Оминувши кількох суперників, Сікач з лівої ноги метрів із 15-ти несподівано пробив у дев’ятку – 0:1.

Подоляни володіють гарним атакувальним потенціалом, хоча й залишився в запасі їхній основний нападник Дячинський. За звичних обставин ті ж Жуміга, Проців, Мальський із Мацієвським просто-таки розривають редути суперників, тепер же Піцан діяв переконливо й допоміг городенківцям зберегти мінімальну перевагу до фінального свистка.

Герой матчу від Sport Arena: Микола Сікач (Пробій)

Кілька разів виходив на ударні позиції, загострював. Майстерно протягнув м’яча, коли забивав єдиний у матчі м’яч.