НК “Пробій” – “Ураган” (Черніїв). Анонс і трансляція матчу

Футбол. Чемпіонат Івано-Франківської області сезону 2023/24, 10 тур

18.10.23 (середа), м. Городенка, стадіон “Колос”, 13.00

“Народна Команда “Пробій” (Городенка) – “Ураган” (Черніїв)

Арбітр: Дем’янчук Т., Асистенти: Остапчук Р., Пилип’юк Ю.

Спостерігач арбітражу: Марцинюк М.

Після відпочинку, пов’язаного із зняттям зі змагань кутських “Карпат” та паузою в Чемпіонаті України серед аматорів Народна Команда “Пробій” знову повертається в Городенку, де в рамках 10 туру Чемпіонату Івано-Франківщини прийматиме одного з лідерів обласного футболу останніх років черніївський “Ураган”.

В минулому сезоні наші сьогоднішні суперники обмінялися мінімальними виїзними перемогами 0:1. У першому колі змагань в Серафинцях у матчі, що відбувався під акомпонемент дощу перемогу завдяки єдиному забитимому м’ячу Романа Кордоби у компенсований арбітром час здобули черніївці. Тоді як навесні в поєдинку другого кола, що проходив на стадіоні зі штучним покриттям Академії НФК “Ураган” в Івано-Франківську після влучного пострілу Ігора Коржука тріумфували вже городенківці.

Якщо вести мову про поточний сезон, то після 8 зіграних матчів в активі у Народної Команди “Пробій” 12 залікових пунктів (3 перемоги, 3 нічиї та 2 поразки, рм: 10-11), тоді як у черніївців 17 очок (5 перемог, 2 нічиї та 1 поразка, рм: 15-12).

Особливого контексту зустрічі додає факт виступів у складі гостей екс-граючого тренера городенківців Романа Москалика та досвідченого захисника Василя Красія для яких ця гра буде надпринциповою, а для самих господарів стадіону “Колосу” зараз кожен матч на вагу золота, тому від звітного поєдинку слід очікувати цікавого футболу, який можливо не буде надто видовищним, але може стати справжньою окрасою поточного туру змагань та плацдармом в боротьбі за найвищі місця у турнірній таблиці чемпіонату.

Залишити коментар