НК Пробій – СК Вільхівці – 1:0. Огляд і статистика матчу

Футбол. Чемпіонат України серед аматорів сезону 2023/24, 19 тур

04.05.24 (субота), м. Городенка, стадіон “Пробій-Арена”, 13.00

“Народна Команда “Пробій” (Городенка) – СК “Вільхівці” (Закарпаття) – 1:0

Арбітр: Козак Т.М. (Львівська обл.) Асистенти: Боднарчук А.Є., Любінець Р.Д. (Львів). 4-й арбітр: Липко М.М. (Івано-Франківськ)

Спостерігач арбітражу: Ющишин А.Г. (Тернопіль)

Гол: Волошинович, 44

Пробій: Креховецький, Борисевич©, В.Пархуць, Я.Пархуць, Писко, Радульський, Харук (Андрусяк, 90+3), Іваничук (Ключко, 66), Сікач (Комуніцький, 71), Волошинович (Семенюк, 90+3), Дитко (Романчук, 79). Запасні: Піцан, Кудла, Білик. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

СК Вільхівці: Гумметов, Вапняр, Кучеренко (Радченко, 84), Гаврилюк, Мілєсін (Лєсунов, 84), Вагін, Тарасов (Клочан, 57), Глагола©, Базаров (Головін, 70), Тимошенко, Куцин (Минайленко, 70). Запасні: Кіктенко, Фінченко. Головний тренер: Олексій Зорін.

Попередження: Глагола, 23, Харук, 53, Клочан, 65, Борисевич, 70

Дві досить сильні команди з гарним підбором гравців зустрічалися в Городенці. В цьому матчі було безліч ударів, моментів і помилок, але все вирішив один гол – його перед самою перервою провів НК Пробій. Якось невпевнено СК Вільхівці відбивалися, кілька разів виносячи м’яча недалеко на правий фланг оборони, аж поки Борисевич підключив Іваничука, той дав гарну розрізну передачу на Волошиновича, а Ростислав з лівого краю вискочив на ударну позицію й направив м’яча в дальній кут. Воротар зачепив м’яча руками, проте навіть у випадку сейву готовий був би добивати Дитко. На 44-й хвилині 1:0 – з таким рахунком і закінчили.

Герой матчу від Sport Arena: Ростислав Волошинович (Пробій)

Досвідчений вінгер за відсутності Сондея виконував попереду вдвічі більше робіт, але при цьому і сам відзначався в завершенні. Один із своїх шансів, найкращий за весь матч, завершив «голом у роздягальню», який вирішив долю важливого протистояння сусідів по таблиці.