НК Пробій – СФК Сокіл. Анонс і трансляція матчу

Футбол. Чемпіонат України серед аматорів сезону 2023/24, 17тур

21.04.24 (неділя), м. Городенка, стадіон “Колос”, 14.00

“Народна Команда “Пробій” (Городенка) – СФК “Сокіл” (Михайлівка-Рубежівка)

Арбітр: Макаренко Є.О. (Суми) Асистенти: Супрунюк П.А. (Волинська обл.), Кіцкай Д.О. (Тернопільська обл.)

Спостерігач арбітражу: Ющишин А.Г. (Тернопіль)

Виходить на свій екватор друге коло групи 1 Чемпіонату України серед аматорів сезону 2023/24. Окрім звітного до завершення регулярних змагань залишиться ще 5 турів, які і повинні розставити всі крапки над “і” у розташуванні команд перед плей-офф турніру. Тому кожен матч, кожне здобуте очко для учасників лідируючого пелетону зараз на вагу золота. Входить до цієї когорти і “Народна Команда Пробій”, яка з усіх сил намагається надолужити втрачене в березневих двобоях з суперниками. Знаково, що цей перший матч 2024 року, який господарі проведуть на рідному стадіоні “Колос” у Городенці.

Щодо “Сокола”, то команда з Київщини вирішує локальні завдання, але у весняній частині змагань стабільно набирає залікові пункти, особливо у домашніх матчах. Якщо повернутися у перше коло турніру, то 17 вересня в матчі між нашими сьогоднішніми суперниками була зафіксована нічия 1:1. На гол Романука на 12-й хвилині матчу господарі відповіли влучним ударом Ємельянова на 36-й. Для “Сокола” тоді це був перший здобутий заліковий пункт у всеукраїнських змаганнях цього сезону.

Цікаво відзначити, що колектив з Київщини – найбільш чисельний з усіх учасників Чемпіонату. У заявці “Сокола” для участі в обласному та аматорському Чемпіонаті станом на 21.04.24 заявлено 38 гравців, а ще 10 було відзаявлено весною цього року. Щодо городенківців, то пропускає звітну гру через перебір жовтих карток капітна команди Роман Борисевич, а у заключний тиждень трансферного вікна ряди Народної Команди несподівано залишив один з лідерів Андрій Кукурудз, який буде поєднювати тренерську та ігрову кар’єри у структурі “Ревери 1908-ФАПФ”.

Поповнив склад “Пробою” вихованець харківського футболу Едуард Ключко, що останні 2 роки захищав кольори коломийського “Варатика” та івано-франківського “Тепловика-Прикарпаття”. Також змінили костюми на спортивну форму живі легенди футболу Заходу України – граючий спортивний директор клубу Володимир Борисевич та граючий тренер Олександр Микуляк, які в першу чергу покликані передавати свій величезний футбольний та життєвий досвід молодому поколінню гравців. Але у разі необхідності обоє готові також продемонструвати вболівальникам, що є ще порох у порохівницях і на футбольному полі.

Загалом програма 15 туру змагань Групи 1 Чемпіонату України серед аматорів сезону 2023/24 має наступний вигляд:

Агрон – VIVAD – 1:0 (0:0)  20.04. 14.00. Стадіон с. Великі Гаї

Марамуреш – Ревера 1908-ФАПФ  21.04. 13.00. Стадіон Вікторія (Нижня Апша)

Подоляни – СК Вільхівці  21.04. 13.00. Стадіон Футбольне поле №1 (Тернопіль)

Пробій – Сокіл  21.04. 14.00. Стадіон Колос (Городенка)

Галичина-Фенікс – Куликів-Білка 21.04. 14.00. Стадіон Арена Фенікс (Підмонастир) 

Турнірна таблиця Групи 1 Чемпіонату України серед аматорів сезону 2023/24 перед звітним матчем:

Залишити коментар