НК Пробій : Ревера 1908-ФАПФ – 1:1. Звіт та огляд матчу

Футбол. Чемпіонат України серед аматорів сезону 2023/24, 15 тур

14:00; 07.04.2024. Серафинці. Стадіон “Колос”. Поле 3; +20С

“Народна Команда “Пробій” (Городенка) : “Ревера 1908 – ФАПФ” (Івано-Франківськ) – 1:1

Арбітр: Козак Т.М. (Львівська обл.) Асистенти: Кравченко Ю.С., Фредина Р.І. (Львів)

Спостерігач арбітражу: Петров А.О. (Хмельницький)

Голи: Борисевич, 90+3 – Неледва, 80

Пробій: Піцан, Борисевич©, В.Радульський (Я.Пархуць, 73), В.Пархуць, Писко (Семенюк, 76), Харук, Сікач, Дриган (Кукурудз, 80), Сондей, Волошинович (Романчук, 56), Дитко. Запасні: Кудла, Креховецький, Білик, Іваничук, Комуніцький. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Ревера-ФАПФ: Кравець, Школьний, Максименко, Коновалов, Брацюнь (Сальваровський, 70), Бойко©, Шмаль (Салій, 62), Шкварилюк (Угринюк, 68), Дрекало (Корвацький, 77), Неледва, Пащак (Максимів, 90). Запасні: Горбатюк, Гоголь, Пицик, Равлюсь. Головний тренер: Ярослав Матвіїв.

Попередження: Волошинович, 14, В.Радульський, 51, Дитко, 87, Пащак, 87, В.Пархуць, 90+3, Угринюк, 90+4

Дербі Івано-Франківщини видавалося цікавим. І сам НК Пробій посилився досить відомими, досвідченими екс-гравцями першолігового Прикарпаття, і ФАПФ провів ребрендинг, оновив тренерський штаб і склад. Достатньо сказати, що Ревера 1908 у минулому турі здобула свою прем’єрну перемогу в чемпіонаті, і тут більше не залишилося тих, хто б не перемагав (більше того, на всі чотири всеукраїнських дивізіони тільки Кремінь-2 з Другої ліги все ще залишається без виграшів).

А проте дербі виявилося затяжним, важким для учасників. Лише в кінцівці наступила розв’язка, і вона, як у трилері, зберігала фінальний сюрприз. Спершу далеко на чужій половині поля Корвацький обібрав досвідченого Сондея, Салій тут же видав йому проникаючу передачу, а на рубежі карного майданчика м’яча підхопив Неледва. Опинившись перед воротарем, Ігор чітко пробив низом правою ногою свій восьмий м’яч у чемпіонаті – 0:1 на 80 хвилині. Розв’язка? Та куди там!

До честі господарів, вони великими силами пішли вперед. Рукою підіграв собі в центральному полі хтось із Ревери-ФАПФу. Сікач запустив довгу подачу на Борисевича, і Роман головою направив м’яча в ворота – 1:1. Перший гол в чемпіонаті при двох асистах для авторитетного універсала. Пробій зберігає таке відставання від першої п’ятірки, яке можна подолати буквально за один тур.

Герой матчу: Роман Борисевич (Пробій)

Із похвальною холоднокровністю капітан городенківців врятував їх від прикрої домашньої поразки.

Джерело

Залишити коментар