НК “Пробій” – “Подоляни” – 3:4. Статистика матчу

Футбол. Чемпіонат України серед аматорів сезону 2023/24, 9 тур

22.10.23 (неділя), м. Городенка, стадіон “Колос”, 14.00

“Народна Команда “Пробій” (Городенка) – “Подоляни” (Тернопіль) – 3:4 (3:2)

Арбітр: Садовий О.В. (Кременчук), Асистенти: Супрунюк П.А. (Волинська обл.), Медяник М.О. (Житомир)

4-й арбітр: Салаш І.І. (Калуш), Спостерігач арбітражу: Маковій В.Д. (Чернівці)

Голи: Волошинович, 1, Харук, 18, Сондей, 31 – Дячинський, 41, Жуміга, 42, 57, Мальський, 50

Пробій: Гоменюк, Р.Борисевич©, В.Пархуць (Вишиванюк, 17; Романчук, 60), Радульський, Сікач (Кукурудз, 60), Білик, Павлюк (Дитко, 79), Дриган, Сондей, Волошинович (Мордас, 46), Харук (Андрусяк, 55). Запасні: Креховецький, Семенів. В.о. головного тренера: Володимир Борисевич.

Подоляни: Чубак, Фриз, Царюк (Падух, 33), Васильченко, Ткачик, Мальський, Мацієвський©, Жуміга, Трух (Максимець, 89), Бутенко, Дячинський (Зайко, 86). Запасні: Новаков, Кривий, Співак, Божко. Головний тренер: Андрій Хоптовий.

Попередження: Р.Борисевич, 27, Сікач, 45+1, Падух, 66, Бутенко, 68, Дриган, 76, Трух, 81, Ткачик, 86

Стратегічно важливий матч приймала Івано-Франківщина. Пробій у випадку перемоги мав усі шанси на друге місце, Подоляни ж могли наздогнати господарів і змістити їх за додатковими показниками. Матч пройшов за неповторним сценарієм – з інтервалом у півгодини Пробій досягнув розгромної перемоги, проте тернополяни змогли досягнути надвольового результату.

1:0 – атаку почав Сондей, продерся крізь суперників і прострілив, а Ростислав Волошинович прямо перед воротарем пробив лівою ногою. Гол на 18-й секунді матчу!

2:0 – після кутового від Дригана Павлюк з лінії карного майданчика відпасував на Харука, Руслан лівою ногою прекрасно впакував м’яча в ближню дев’ятку.

3:0 – Радульський вирізав гарну подачу з правого флангу, Сікач скинув з дальньої стійки на Сондея, й Іван зблизька переправив м’яча в сітку головою.

Втім, Подоляни несподівано для суперників почали свій відіграш.

3:1 – спершу Жуміга, розігравшись із Ткачиком, продерся з лівого флангу в карний майданчик і головою скинув на Дячинського, тож Іван лівою ногою пробив повз воротаря під дальню штангу.

3:2 – через хвилину Мацієвський дав розрізну передачу на Жумігу, Іван на лівому куті карного майданчика розхитав захисника Вишиванюка й лівою ногою з помітним рикошетом пробив у ближній кут.

А в другому таймі, відчуваючи, що гра похитнулася, гості почали грати сміливо та навіть нахабно.

3:3 – відразу після перерви Подоляни почали комбінувати, закрутили голови господарям навколо їхнього карного майданчика. Аж поки Ткачик не подав з лівого флангу на дальню стійку, де Руслан Мальський спіймав м’яча на праву ногу й влучив у дальню «шістку».

3:4 – ще одна швидка атака пішла в тернополян. Господарі, здалося, сфолили проти Мальського, проте подача Труха з правого флангу на лівий пройшла повз кількох суперників на Жумігу, й Іван встиг прийняти й лівою пробити в дальній кут.

Незважаючи на тиск господарів, сенсаційний результат зберігся і Подоляни обійшли Пробій у таблиці. Друге місце – пікове для них у чемпіонаті.

Турнірна таблиця після 9 туру:

М    Команда  І  В  Н  П  М’ячі  О
1    Куликів-Юність (Куликів-Верхня/Нижня Білка, Львівська область)  8  8  0  0  22:2  24
2  ↑4  Подоляни (Тернопіль)  8  4  1  3  17:13  13
3  ↑4  Колос (Полонне, Хмельницька область)  8  4  1  3  15:8  13
4  ↓2  Фенікс (Підмонастир, Львівська область)  8  4  1  3  11:11  13
5  ↓2  Пробій (Городенка, Івано-Франківська область)  9  3  4  2  17:12  13
6  ↓2  Марамуреш (Нижня Апша (Закарпатська область)  8  3  3  2  9:6  12
7  ↓2  Агрон (Великі Гаї, Тернопільська область)  8  3  3  2  12:11  12
8  ↑1  VIVAD (Романів, Житомирська область)  9  3  2  4  9:11  11
9  ↓1  СК Вільхівці (Закарпатська область)  8  3  1  4  14:15  10