НК Пробій – Галичина-Фенікс – 3:0. Огляд і статистика матчу

Футбол. Чемпіонат України серед аматорів сезону 2023/24, 21 тур

19.05.24 (неділя), м. Городенка, стадіон “Пробій-Арена”, 13.00

“Народна Команда “Пробій” (Городенка) – “Галичина-Фенікс” (Львівська обл.) – 3:0

Арбітр: Шевчук А.М. (Волинська обл.) Асистенти: Рачинська І.Р., Писарюк М.А. (обидві – Чернівці). 4-й арбітр: Морозюк Б.М. (Ів.-Фр.)

Спостерігач арбітражу: Маковій В.Д. (Чернівці)

Голи: Волошинович, 3, Дитко, 24, Іваничук, 41

Пробій: Креховецький, Борисевич©, Радульський, В.Пархуць, Писко (Комуніцький, 80), Харук (Андрусяк, 87), Дриган (Ключко, 71), Сікач (Семенюк, 76), Сондей (Іваничук, 32), Волошинович (Білик, 58), Дитко (Романчук, 46). Запасний: Кудла. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Галичина-Фенікс: Шарун, А.Шута, М.Шута, Д.Яців, В.Яців, Даців, Янчак©, Яворський, Андрушко, А.Вільховий, Т.Вільховий. Запасний: Федишин. Головний тренер: Андрій Чіх.

• Попередження: В.Яців, 15, Волошинович, 51, Янчак, 79

Лише з одним запасним прибула Галичина-Фенікс на цей виїзд. Важко було б реабілітуватися за поразку 1:2 в першому колі. Тим більше, НК Пробій має реальні шанси на вихід у плей-офф, тоді як гості давненько втратили навіть математичну можливість поборотися за стикові ігри.

Це все позначилося на настрої команд. Господарі досить швидко відкрили рахунок і ще до перерви фактично поставили крапку на цьому матчі. Все почалося з брутального відбирання Харука в центрі поля, він підключив Волошиновича, який протягнув м’яча й відпасував направо – на Сікача. Той не став бити сам, а зіграв навдивовижу тонко: правою щічкою відпасував на ближній кут воротарського майданчика назад на Ростислава. Волошинович забив у дотик – 1:0 на 3-й хвилині. Три голи та два асисти в колишнього вінгера таких клубів, як ФК Тернопіль, Нива (Тернопіль), Верес, ФК Львів, Волинь та Прикарпаття.

На куражі городенківці продовжували атаки, і ось уже Сондей розрізним пасом запустив у прохід Сікача, чий простріл з другої спроби завершив голом Дитко – 2:0. Шостий гол Романа, всього в нього сім результативних дій. Відзначимо, що невдовзі господарі замінили Сондея (що там сталося – важко сказати, візуальних ознак пошкодження не було помітно). Та й Борисевич грав із скривавленою після пошкодження головою.

Тож, коли перед перервою Пробій закріпив свою перевагу, це було дуже своєчасно. Пархуць дав блискучу діагональ на Сікача, той прострілив від лицьової, а Іваничук майстерно правою ногою підсік м’яча в дальній кут – 3:0. Дебютний гол Володимира за нову команду на всеукраїнському рівні. Другий тайм нічого не змінив, адже господарі й без того забезпечили собі вагому перевагу, а в гостей не було ресурсу, щоб перевернути гру (в запасі тільки резервний воротар).

НК Пробій входить в останній тур у зоні виходу в наступний етап! Втім, останній тур він пропустить, що відкриває перспективи перед Колосом і VIVAD’ом.

Герой матчу від Sport Arena: Микола Сікач (НК Пробій)

Один гол і п’ять асистів у поточному чемпіонаті в досвідченого фланговика. До всіх трьох голів у заключному для Пробоя матчі регулярної першості причетний Сікач.