НК Пробій – Благо-Юність. Анонс і трансляція матчу

Футбол. Чемпіонат Івано-Франківської області сезону 2023/24, 18 тур

22.05.24 (середа), м. Городенка, стадіон “Пробій-Арена”, 15.00

“Народна Команда “Пробій” (Городенка) – “Благо-Юність” (Верхня-ІФ)

Арбітр: Дем’янчук Т. Асистенти: Зварич М., Пилип’юк Ю., 4-й арбітр: Боднарчук В

Спостерігач арбітражу: Семанюк Т.

Закриватиме програму 18 туру Чемпіонату Івано-Франківської області з футболу сезону 2023/24 років його центральна гра. О 15.00 на прекрасно підготовленому полі городенківського стадіону “Пробій-Арена” зійдуться його господарі гравці Народної Команди “Пробій” та чинний лідер змагань – “Благо-Юність”, яка водночас представляє і обласний центр і село Верхню Калуського району. Додасть інтриги даному простистоянню і той факт, що рівно за тиждень ці ж суперники зійдуть між собою в Кубковому фіналі, проведення якого заплановано в Коломиї.

Поєдинок 1 кола між нашими сьогоднішими суперниками проходив 4 жовтня минулого року та завершився мінімальною перемогою “Благо-Юності” – 1:0. Єдиним забитим м’ячем в тому матчі на 60-й хвилині відзначився Святослав Лаврук. Також варто відмітити, що в дебюті зустрічі Руслан-Роман Майовецький не реалізував пенальті, призначене Ярославом Кушем.

Щодо звітного матчу, то його облслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Тарасом Дем’янчуком з Івано-Франківська. Допомагатимуть йому Юрій Пилип’юк та Михайло Зварич, резервний арбітр – Василь Боднарчук. Спостерігач арбітражу Тарас Семанюк.

Турнірна таблиця Чемпіонату Івано-Франківської області з футболу сезону 2023/24 перед звітним матчем:

Залишити коментар