ФК “Вільхівці” – НК “Пробій”. Анонс і трансляція матчу

Футбол. Чемпіонат Івано-Франківської області сезону 2023/24, 12 тур

05.11.23 (неділя), с. Вільхівці, стадіон “Чайка”, 12.00

ФК “Вільхівці” – “Народна Команда “Пробій” (Городенка)

Арбітр: Салаш І., Асистенти: Луцький О., Михайлишин Р., 4-й арбітр: Лесюк В.

Спостерігач арбітражу: Кобиляк Я.

Після успішного турне “лікувальними болотами” Львівщини в рамках Чемпіонату України серед аматорів та нічийного вояжу в Долину, що завершив 1 коло обласних змагань Народна Команда “Пробій” знову зіграє в рамках Чемпіонату Івано-Франківщини, де в матчі 12 туру, що відкриває друге коло на виїзді зустрінеться з минулорічним тріумфатором найпрестижнішого обласного футбольного турніру – ФК “Вільхівці”.

В минулому сезоні наші сьогоднішні суперники провели два поєдинки з діаметрально протилежним результатом. У першому колі змагань 16 жовтня в Городенці мінімальну перемогу з рахунком 1:0 завдяки єдиному забитимому м’ячу забитому Володимиром Гультаєм на 7 хвилині зустрічі здобули городенківці. З нині діючих гравців Народної Команди “Пробій” в тому матчі брали участь Ігор Білик, Іван Романчук, Андрій Кукурудз та Руслан Харук.  А на весні в поєдинку другого кола, який ознаменувався багатьма скандальними епізодами та букетом червоних карток від головного арбітра того матчу Олексія Лавріва вже тріумфували “Вільхівці”.

Якщо вести мову про поточний сезон, то гру 1 туру між нашими сьогоднішніми суперниками, яка завершилася з рахунком 0:5, мабуть ще довго будуть згадувати її учасники та телеглядачі. Але час рікою пливе і це вже минуле, яке залишиться в статистичних довідниках. Натомість кожен наступний поєдинок – нова історія з непередбачуваним фіналом…

Щодо турнірної ситуації поточного сезону, то після 10 зіграних матчів в активі у господарів 25 залікових пунктів (8 перемог, 1 нічия та 1 поразка, рм: 26:5), тоді як у Народної Команди “Пробій” 16 балів (4 перемоги, 4 нічиї та 2 поразки, рм: 12-12).

Залишити коментар