ФК Колос (Полонне) – НК Пробій (Городенка). Звіт та відео матчу

Футбол. Чемпіонат України серед аматорів сезону 2023/24, 14 тур

30.03.24 (субота), стадіон “Полонь” м. Полонне (Хмельницька обл.),  13.00

ФК “Колос” (Полонне) – “Народна Команда “Пробій” (Городенка) – 1:0

Арбітр: Шевчук А.М. (Волинська обл.), Асистенти: Мімнонов О.М., Кіцкай Д.О. (Тернопільська обл.)

4-й арбітр: Матковська М.М. (Хмельницький), Спостерігач арбітражу: Подгорчук О.І. (Житомирька обл.)

Гол: Никитюк, 59

Колос: Фіяло, Наумець, Жданов©, Никитюк, Луцюк, Кошка, Притуляк (Демчик, 56), Брицький (Кашперук, 56), Морозов (Бартошук, 89), Коляда (Наконечний, 90+2), Скоцький (Попадюк, 82). Запасні: Омелянюк, Лавренюк, Семенюк, Дерман. Головний тренер: Сергій Бадрак.

Пробій: Піцан, Борисевич©, Я.Пархуць (Радульський, 80), Сікач, Писко, Іваничук (Кукурудз, 46), Романчук, Харук, Дриган (В.Пархуць, 80), Волошинович (Комуніцький, 78), Дитко. Запасні: Креховецький, Кудла, Семенюк, Білик. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Попередження: Коляда, 20, Наумець, 38, Борисевич, 68

Колос дуже здивував, у першому матчі 2024 року в ААФУ зазнавши поразки 0:5 від ФАТ Подоляни. І хай матч відбувався в Рівному на незвичному синтетичному покритті, хай суперник здивував бойовитістю, а полончани зібрали ще не всіх новачків, але це був тяжкий удар. А тут ще й візит НК Пробій – добротного колективу з Івано-Франківщини, який ще й додатково посилився новачками з Першої ліги.

От тільки довгий час команди оминали ворота. У гостей навіть із перспективного штрафного Дитко запустив у повітря, у господарів Брицький двічі пробивав із близької відстані в одній атаці – й обидва рази його удари блокували різні суперники. Також здорово загострювали біля воріт полончан Дриган і Волошинович – але голів усе не було й не було. Класний момент невдовзі після перерви мав Дитко після штрафного Писка – був шанс, що рикошет від захисника виявиться результативним.

А от Колос своїми моментами не легковажив. Спершу після проходів з подачами активного Морозова були два удари головою, з якими справлявся воротар Піцан. А коли подачу Кашперука самі гості зрикошетили на дальню стійку, захисник Никитюк замкнув ударом з другого поверху – 1:0 на 59-й хвилині. Як тут не надати, що рік тому Роман грав в УПЛ – за ПФК Львів, а потім був гравцем основи друголігової Ниви (Вінниця). Це вагоме посилення для Колоса.

Залишок матчу був нервовим – з різних позицій пробивали Дитко, Сікач і молодий Комуніцький, але й безгольовим. Ця перемога, важливі три очки з безпосереднім конкурентом, стануть гарною реабілітацією для Колосу за поразку від Подолян.

Джерело

Залишити коментар