ФК Агротех – НК Пробій. Анонс і трансляція фіналу Чемпіонату ААФУ

Фінал Чемпіонату України з футболу серед аматорів сезону 2023/24

28.06.24 (п’ятниця), м. Київ, стадіон НТК “ім. В. Баннікова”, 13.00

ФК “Агротех” (Тишківка) – “Народна Команда “Пробій” (Городенка)

Арбітр: Скрипник М.О. (Київська обл.) Асистенти: Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), Резнік А.Ю. (Київська обл.). 4-й арбітр: Грицай В.О. (Київська обл)

Спостерігач арбітражу: Данильченко Є.А. (Луганськ)

“Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам; бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять йому…” (Євангеліє від Матвiя 7:7-8)

На день Конституції України завершується сезон, який вже став історичним для Народної Команди “Пробій”. Судіть самі: на 100-річницю від свого заснування городенківський клуб вже завоював бронзу обласного чемпіонату, став “срібним” призером кубка та зіграє у суперфіналі головних аматорських змагань нашої держави. Для колективу з Івано-Франківщини цей поєдинок стане ювілейним – 50-м у сезоні 2023/24 та 26-м в році. Проведе його НК “Пробій” вже в статусі професійного футбольного клубу – майбутнього учасника Чемпіонату України з футболу серед команд 2 Ліги ПФЛ України 2024/25.

Але вболівальники городенківської команди, які упродовж сезону слідкували за її виступами і яких, будьмо відверті, за цей рік значно побільшало добре пам’ятають, яким важким був старт для підопічних Володимира Ковалюка у сезоні, що завершується. Розгромна поразка в рідних стінах від принципового суперника та серія нічиїх з пропущеними м’ячами ледь не на останніх секундах матчів навіть змусила у вересні минулого року піти весь тренерський штаб у тимчасову творчу відпустку. Тоді тягар відповідальності взяв на свої плечі спортивний директор клубу – жива легенда місцевого футболу Володимир Борисевич, який проявив себе, як чудовий кризовий менеджер та зумів не тільки повернути колективу віру в себе та свої сили, а й вичавити з нього максимально можливий результат в осінніх поєдинках.

А на весні рішенням керівників НК “Пробій” до виконання своїх обов’язків повернувся штаб Ковалюка, підсилений досвідченими менеджерами, які займалися атестацією та отримання статусу професійного футбольного клубу. Зважаючи на короткий підготовичий період команда знову дуже важко розпочала 2024 рік. В перших семи поєдинках Чемпіонату України серед аматорів вдалося здобути лише 4 залікових пункти. Жодної перемоги, 4 нічиї, натомість прикрі поразки в матчах з основними конкурентами за вихід до стадії плей-офф.

В кінці квітня 2024 року тренерський стілець під Володимиром Ковалюком знову захитався і рішення про його звільнення витало у повітрі на “Пробій-Ареною”. Це був страстний тиждень і лише мудрість та виваженість керівництва Народної Команди “Пробій”, а також максимальна згуртованість колективу, який цього разу горою став за свого наставника вселила надію в те, що в сезоні, який ознаменувався 100-річчям городенківського футболу ще не все втрачено.

Цей момент мабуть і став переломним. В травні 2024 року городенківська команда здобула 7 перемог у 9 матчах, поступившись у фіналі обласного кубка та й то у додатковий час, завдяки випадковому м’ячу, який якимось дивом занесло у ворота Івана Піцана. Але ця поразка тільки зробила ще сильнішим весь колекти Народної Команди “Пробій” та закалила її характер. В червні на городенківців очікували вирішальні поєдинки стадії плей-офф аматорського чемпіонату України. І саме в них як раз і проявився справжній прикарпатський дух і воля до перемоги, а також нарешті повернувся фарт помножений на максимальну самовіддачу кожного гравця на футбольному полі.

Все це в комплексі і допомогло городенківцям вийти до суперфіналу Чемпіонату України серед аматорів, де суперником Народної Команди “Пробій” стане міцний горішок з Кіровоградщини – ФК “Агротех” вкомплектований великою кількістю досвідчених гравців з багажем виступів на професійному рівні. На матчі працюватиме бригада арбітрів на чолі з рефері 2 Ліги Максимом Скрипником з Київщини з яким нам поки не доводилося перетинатися, але щиро сподіваємося, що до його роботи жодних претензій після гри не буде.

 

Залишити коментар