ФК “Агрон” – НК “Пробій”. Анонс і трансляція матчу

Футбол. Чемпіонат України серед аматорів сезону 2023/24, 12 тур

11.11.23 (субота), стадіон с. Великі Гаї (Тернопільська обл.),  13.00

“Агрон” (Великі Гаї) – “Народна Команда “Пробій” (Городенка)

Арбітр: Дубиківський С.С. (Київська обл.), Асистенти: Касаткін А.М. (Ужгород), Волошин В.І. (Ужгород)

4-й арбітр: Садковський І.В. (Тернопільська обл.), Спостерігач арбітражу: Подгорчук О.І. (Житомирська обл.)

Після двотижневої паузи, пов’язаної з непарною кількістю учасників у групі 1 Народна Команди “Пробій” повертається до Чемпіонату України серед Аматорів, де в рамках 12 туру, що відкриває друге коло змагань на Тернопільщині зіграє з беззаперечним флагманом місцевого футболу Великогаївським “Агроном”.

Нагадаємо, що матч першого кола в Городенці між нашими сьогоднішніми суперниками завершився бойовою нічиєю 2:2. У господарів тоді забивали тоді Радульський (65) і Дитко (69), а у гостей Процик (76) та Гром’як (90+4). Прикметно, що і до поточного поєдинку команди підходять з паритетом, маючи у своєму активі по чотири перемоги, чотири нічиї та дві поразки кожна. Щоправда у городенківців дещо краща різниця забитих та пропущених м’ячів – 19:13 проти 17:14 у “Агрона”, для якого, до речі, цей матч стане заключним в календарному році.

Це одна з причин чому для господарів цей матч носитиме надзвичайно принциповий характер, тим більше враховуючи факт, що на городенківців через тиждень очікує ще вояж на Закарпаття. Натомість не зможуть допомогти підопічним Володимира Борисевича у цьому поєдинку дискваліфіковані Руслан Харук та Богдан Дриган, а також під питанням участь у матчі ще ряду провідних гравців команди через хвороби та пошкодження. Але підтверджуючи свою історичну назву городенківська команда приймає цей виклик та не пасує перед труднощами, а навпаки йде напролом крізь терні до зірок на шляху до довгоочікуваної багатьма вболівальниками професіональної футбольної ліги.

Загалом програма 12 туру змагань Групи 1 Чемпіонату України серед аматорів сезону 2023/24 має наступний вигляд:

VIVAD – Куликів-Юність 11.11. 13.00. Стадіон Центральний (Романів)

Агрон – Пробій 11.11. 13.00. Стадіон с. Великі Гаї

ФАПФ – СК Вільхівці 11.11. 13.00. Стадіон Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ)

Колос – Подоляни 11.11. 13.00. Стадіон Полонь (Полонне)

Галичина-Фенікс – Марамуреш 12.11. 13.00. Стадіон СКА (Львів)

Залишити коментар