Володимир Ковалюк – кращий тренер 3 туру Другої ліги!

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу назвало кращого наставника у 3 турі Другої ліги.

Приємно, що кращим у тренерській справі у рамках 3 туру Другої ліги став головний тренер НК “Пробій” Володимир Ковалюк! Додамо, що “пробійці” під керівництвом 52-річного фахівця зуміли здобути три перемоги з трьох можливих на старті Другої ліги та дістатись 1/8 фіналу VBET Кубка України.

Тренер туру – Володимир Ковалюк (НК Пробій)
Віце-чемпіон України серед аматорів зібрав добротний ігровий ансамбль, але ж у Другій лізі вистачає команд із хорошою комплектацією. Тим не менш, саме НК Пробій захопив одноосібне лідерство в Групі А, єдиним на всю Другу лігу вигравши три з трьох матчів на старті чемпіонату. Більше того, в Кубку України команда також просунулася до 1/8 фіналу, вибивши на цьому шляху першоліговий ФК Хуст, давнього суперника ще з аматорських часів – ФК Куликів-Білка, а також представника УПЛ – Інгулець. Тренерський штаб під керівництвом Ковалюка зумів грамотно розпорядитися своїми ресурсами та розподілити сили, адже після такого виснажливого марафону городенківський клуб виграв 6:1 у Самбора-Ниви-2 (суперника, укомплектованого молодими гравцями, вільного від кубка, який не пропустив жодного м’яча в чемпіонаті до цього туру), – оцінив тренерську роботу Володимира Ковалюка портал Sport Arena.