“Реал Фарма” – НК “Пробій” – 0:3. В Одесі святкуємо перемогу!

Заключний гостьовий матч року НК “Пробій” провів в Одесі проти “Реал Фарми”.

З перших хвилин “пробійці” намагались відзначитись швидким забитим м’ячем. Ярослав Пархуць після розіграшу кутового струсонув поперечку, а Оринчак не зміг переграти Друі з близької відстані. Далі більше – Дмитрук, обігравши голкіпера, пробивав вже у порожні ворота, та в останній момент захисники зуміли вибити “круглого”. Все ж гостям важливо було забити ще у першому таймі, щоб відчути впевненість та втілити кількісну перевагу у якісну. У потрібний момент лідерські якості продемонстрував Оринчак. Богдан з дальної відстані вразив дев’ятку воріт одеситів – 0:1! До кінця першої половини городенківці створили ще кілька нагод, втім, найкращий шанс збільшити перевагу втратив Оринчак, який зблизька влучив у руки голкіперу.

Другий тайм розпочався результативно. Феліпович подав, а Сікач в падінні відправив “круглого” точно в ціль – 0:2! Далі тричі на вістрі атаки опинявся Борисевич. У капітана гостей було помітне бажання відзначитись – спочатку після його ударів врятував голкіпер, а згодом, коли Друі вже був відіграний, не зумів влучити у дев’ятку з гострого кута. Під завісу мтчу “фармацевти” залишились у меншості – Вареник відправився відпочивати за друге попередження. Реалізувати більшість “Пробій” зумів у доданий арбітром час. “Джокер” Дитко завершив взірцеву комбінацію – 0:3!

“Реал Фарма” Одеса – НК “Пробій” Городенка – 0:3 (0:1)
Голи: Оринчак (32), Сікач (50), Дитко (90+3)
“Реал Фарма”: Друі (в), Фабер (к), Кур’яков, Ладика, Мулик (Марченко, 46), Тарасов (Вареник, 46), Золкін (Пархоменко, 70), Скрипнік (А. Лиховидов, 46), Гранчар (Третьяков , 80), Меленчук, Барсуков. Запасні: Подгородецький (в), Мовчанюк, М. Лиховидов. В. о. головного тренера: Валентин Полтавець.
НК “Пробій”: Піцан (в), Я. Пархуць, Гук, Радульський, Феліпович, Борисевич (к), Харук (Дриган, 82), Сікач, Іваничук (Ключко, 69), Дмитрук (Дитко, 86), Оринчак. Запасні: Сердюк (в), Ріжко, Білик, Савчин. Головний тренер: Володимир Ковалюк.
Попередження: Вареник  (57) – Гук (77), Я. Пархуць (88)
Вилучення: Вареник (87)

Свій наступний матч у Другій лізі НК “Пробій” проведе вже у п’ятницю, 25 жовтня. Цього дня підопінчі Володимира Ковалюка вдома прийматимуть “Самбір-Нива-2”. Матч відбудеться на “Пробій-Арені” і розпочнеться о 14:00.