НК “Пробій” – “Реал Фарма” – 1:0. Продовжуємо переможну серію!

У суботу, 17-го серпня, НК “Пробій” зіграв черговий поєдинок у групі А Другої ліги. Суперником підопічних Володимира Ковалюка був міцний середняк змагань одеська “Реал Фарма”.

У звітному матчі тренерський штаб господарів вирішив перевірити молодих гравців команди в умовах Другої ліги. Тож з перших хвилин у складі “пробійців” з’явились молоді Савчин, Сердюк та Ріжко. І, забігаючи наперед, скажемо, що хлопці сповна впорались зі своїми завданнями, а саме влучний удар Савчина, до того ж, приніс важливі три очки Народній Команді.

З перших хвилин городенківці продемонстрували хто на полі господар. Сондей, Харук та Борисевич пристрілювались з дальної відстані, але неточно. Дуже близьким до взяття воріт був Оринчак, який впритул розстрілював гокліпера, але останній зумів зреагувати. Все ж на 29-ій хвилині господарі були винагороджені за старання – Савчин замкнув подачу з кутового і вивів “Пробій” вперед! Майже одразу “пробійці” могли подвоїти перевагу, та з дальнім ударом Сондея впорався голкіпер, а Дриган на добиванні не зумів влучити у рамку. Був супершанс і в Сондея під завісу першої половини, та його ближній удар струсонув поперечку.

Другий тайм розпочався з чудової гри голкіпера суперників Друі. Спочатку страж воріт відбив дальній удар Оринчака, а потім продемонстрував дива реакції, потягнувши удар головою від Білого. Далі знову двічі загрожував воротам Оринчак, але спочатку пробив повз рамку, а згодом влучив у поперечку. Попри доволі розмірений темп матчу, в компенсований арбітром час суперники видали “гарячу” кінцівку. Спочатку удар Гайваненка “просвистів” повз дев’ятку воріт Сердюка, а згодом Вареник зніс Ключка поблизу власного карного майданчика і заслужено отримав вилучення. Удар зі штрафного від Білого відбив Друі, тим самим підсумувавши мінімальну перемогу “Пробою” – 1:0!

НК “Пробій” Городенка – “Реал Фарма” Одеса – 1:0 (1:0)
Гол: Савчин (29)
НК “Пробій”: Сердюк (в), Ріжко, Савчин, Білий, Феліпович (Василенко, 83), Харук, Борисевич, Дриган (Іваничук, 63), Дмитрук (Білик, 30), Сондей (Ключко, 63), Оринчак. Запасні: Піцан (в), Креховецький (в), В. Пархуць, Дитко, Радульський, Сікач. Головний тренер: Володимир Ковалюк.
“Реал Фарма”: Друі (в), Вареник, Гайваненко, Гранчар, Мовчанюк (Меленчук, 46), Скрипнік, Фабер (Мулик, 87), Золкін (Третьяков, 61), Кур’яков, М. Лиховидов (Марченко, 46), Барсуков. Запасний: Подгородецький (в). Головний тренер: Андрій Пархоменко.
Попередження: Дмитрук 27), Білий (90+3) – Скрипнік (42), Лиховидов (43)
Вилучення: Вареник (90+3)

Свій наступний поєдинок “Пробій” проведе вже 21-го серпня. У рамках третього попереднього етапу VBET Кубка України підопічні Володимира Ковалюка зустрінуться з представником УПЛ петровським “Інгульцем”. Матч відбудеться на “Пробій-Арені” і розпочнеться о 15:00.