НК “Пробій” – “Прикарпаття-Тепловик” – 3:2. Перемога на останніх хвилинах

Другий матч літніх зборів завершився перемогою “пробійців”.

Черговим суперником підопічних Володимира Ковалюка став учасник чемпіонату Івано-Франківщини “Прикарпаття-Тепловик” з Івано-Франківська. Вже на 2-ій хвилині матчу нападник на перегляді заробив пенальті, яке реалізував Сондей – 1:0! Майже одразу господарі могли подвоїти перевагу – втім, нападник на перегляді не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з голкіпером. Далі Сондей дальнім ударом влучив у поперечку. Відповідь “тепловиків” була результативною – Супрунюк відновив статус-кво (1:1). Не минуло й хвилини, як господарі знову вийшли вперед. Це нападник на перегляді замкнув подачу з лівого флангу – 2:1! Наприкінці тайму “пробійці” знову отримали право пробити пенальті. Та цього разу Сондей не зміг переграти голкіпера суперників.

Початок другого тайму видався не надто багатим на гострі моменти. Господарі хоч і контролювали хід гри, та до справжньої небезпеки справа не доходила. Наприкінці матчу непогані шанси були у Білика, Волошиновича та Дитка, але кожного разу “пробійцям” бракувало влучності. Непогано зі штрафного бив Борисевич, та голкіпер суперника був на висоті. Франківці зуміли витримати натиск господарів і знову встановили нічийний рахунок на табло “Пробій-Арени”. Це Супрунюк оформив дубль – 2:2. Втім, останнє слово було за городенківцями – Волошинович найкраще зорієнтувався у карному суперника і підбив остаточні 3:2 на користь господарів.

НК “Пробій” Городенка – “Прикарпаття-Тепловик” Івано-Франківськ – 3:2 (2:1)
Голи: Сондей (2, пен), ГНП (31), Волошинович (90+2) – Супрунюк (30, 89)
Нереалізований пенальті: Сондей (45)
НК “Пробій” (перший тайм): ГНП (в), Я. Пархуць, Дриган, Харук, Сондей (к) + 6 гравців на перегляді.
НК “Пробій” (другий тайм): Піцан (в), Білик, Волошинович, Борисевич (к), Дитко, Іваничук, Радульський, Дриган + 2 гравці на перегляді.

Свій третій матч літніх зборів “Пробій” проведе вже 23-го липня. Цього дня суперником городенківців буде юніорський склад львівського “Руху”. Матч відбудеться на стадіоні ім. Б. Маркевича у Винниках. Початок матчу о 16:00.