НК “Пробій” – ФК “Куликів-Білка” – 2:2, пен. 4:3. Продовжуємо шлях у Кубку!

У понеділок, 12-го серпня, НК “Пробій” зіграв черговий поєдинок у VBET Кубку України.

Суперником підопічних Володимира Ковалюка були старі знайомі – ФК “Куликів-Білка”. З куликівцями “Пробій” зустрічався чотири (!) рази минулого сезону, але вчорашня зустріч на “Пробій-Арені” стала першою для суперників на професіональній арені.

Вже в дебюті поєдинку двічі на ударних позиціях опинявся Оринчак. Спочатку Богдан “штрикнув” круглого в напрямку нижнього кута, та удар видався не надто сильним і Данкович забрав м’яча до рук. А от в іншому епізоді Оринчак потужно бив під ближню стійку, але тут уже чудова реакція голкіпера завадила нападнику господарів відзначитись забитим м’ячем. А от на на 39-ій хвилині невгамовному Оринчаку не завадив ні захисник. ні сейв голкіпера – 1:0 на користь “Пробою”! За 4 хвилини Сондей чудовим пасом знайшов Дмитрука і молодий півзахисник, поклавши на “п’яту точку” свого візаві, вийшов віч-на-віч з голкіпером та впевнено вразив ворота суперників – 2:0! Все ж під завісу першого тайму куликівці отримали право виконати пенальті, яке реалізував Ничипоренко – 2:1. За мінімальної переваги господарів суперники пішли на відпочинок.

У другому таймі спроба зіграти “по рахунку” обернулась злим жартом для “пробійців”. Пилипчук реалізував швидку контратаку куликівців і зрівняв рахунок на табло – 2:2! Більше в основний час суперники голів не забивали, тож довелось визначати сильнішого у додатковий час.

Додаткові 30 хвилин не потішили вболівльників біля своїх гаджетів голами, тож на команди очікувала серія пенальті, де фатальними виявились удари Грося та Берези – 4:3 на користь господарів!

НК “Пробій” Городенка – ФК “Куликів-Білка” – 2:2 (2:1), пен. 4:3
Голи: Оринчак (39), Дмитрук (43) — Ничипоренко (45+3, з пенальті), Пилипчук (67).
НК “Пробій”: Піцан (Сердюк, 91), І. Білий, Радульський ( Савчин, 24), Борисевич (к), Я. Пархуць (Ріжко, 91), Харук, Дриган (Іваничук, 84), Дмитрук (Василенко, 64), Сікач (Ключко, 115), Сондей, Оринчак. Запасні: В. Пархуць, Білик, Дитко, Креховецький. Головний тренер: Володимир Ковалюк.
ФК “Куликів”: Данкович, Ілюхін (Савошко, 46), Грось, В. Білий (к) (Калинчук, 99), Байрук (Береза, 46), Ничипоренко, Іваночко (Рожко, 113), Малецький (Лебеденко, 63), Репета (Пилипчук, 64), О. Панасюк, Патуляк. Запасний: Малоїд. Головний тренер: Богдан Костик.
Попереджені: Василенко (71), Харук (81), І. Білий (118) — Малецький (53), Костик (77, не на полі), Патуляк (92).