ФК “Самбір-Нива-2” – НК “Пробій” – 1:6. Розгромний вояж до Самбора

Матч 3-го туру Другої ліги у групі А підопічні Володимира Ковалюка провели в гостях проти ФК “Самбір-Нива-2”.

З перших хвилин ініціативою володіли гості – втім, то підводила влучність “проібйців”, то голкіпер суперників грав надійно. Ближче до середини тайму підопічні Володимира Ковалюка досягли свого – Сондей заробив пенальті, яке й сам реалізував (1:0). Розуміючи, що мінімальна перевага доволі хитка, гості помчали забивати вдруге. Це Сондей після розіграшу кутового першим опинився на підхопленні і потужним ударом спрямував “круглого” у сітку – 2:0! Більше у першому таймі суперники м’ячів не забивали.

Розпочалась друга половина з голу господарів. Це Напуда влучно завершив подачу з правого флангу атаки – 1:2. Інтрига у зустрічі прожила недовго – за шість хвилин Оринчак у фірмовому стилі замкнув простріл від Сікача! “Пробій” цього вечора було вже не зупинити – навіть після ряду замін команда продовжила атакувати та тримати високий темп матчу. На 70-ій хвлині Іваничук класно розібрався з двома суперниками і більярдно влучив у нижню “шістку” – 4:1! Під завісу матчу м’яч ще двічі побував у воротах господарів. Це Білий “паненкою” реалізував пенальті, а Ключко впевнено “парашутом” завершив вихід віч-на-віч з голкіпером – 6:1, “Пробій” святкує першу розгромну перемогу у Другій лізі!

ФК “Самбір-Нива-2” Тернопіль – НК “Пробій” Городенка – 1:6 (0:2)
Голи:
Напуда, 50 – Сондей, 20 (пен.), 38, Оринчак, 54, Іваничук, 70, Білий, 82 (пен.), Ключко, 86
ФК “Самбір-Нива-2”: Ріпак (в), Матусевич (к), Герега, Скочеляс, Климак, Бідзінський (Пежинський, 73), Янчишин (Кицун, 46), Михайлів (Вапенський, 84), Довбецький, Вишинський (Вадовський, 73), Мендрук (Напуда, 46). Запасні: Коломієць (в), Гайдук, Літепло, Строцький, Болюк, Ковбаснюк. Старший тренер: Сергій Лактіонов.
НК “Пробій”: Сердюк (в), Я. Пархуць (Ріжко, 46), Радульський, Білий, Феліпович (Дриган, 66), Харук, Борисевич (к), Сікач, Сондей (Ключко, 62), Волошинович (Іваничук, 62), Оринчак (Дитко, 77). Запасні: Піцан (в), Креховецький (в), В. Пархуць, Білик, Савчин, Василенко, Дмитрук. Головний тренер: Володимир Ковалюк.
Попередження: Лактіонов (22, на лаві для запасних,), Яремчук (22, на лаві для запасних), Матусевич (28) – Я. Пархуць (4), Радульський (25), Феліпович (59), Борисевич (67).

Свіій наступний поєдинок НК “Пробій” проведе найближчої неділі, 1 вересня. У рамках Другої ліги суперником команда Володимира Ковалюка буде ФК “Куликів-Білка”. Матч відбудеться на стадіоні “Пробій-Арена” в м. Городенка і розпочнеться о 15:30.