Богдан Оринчак – у символічній збірній 10 туру Другої ліги!

Sport Arena назвала кращих у 10 турі Другої ліги.

Приємно, що до числа найкращих у 10 турі Другої ліги увійшов нападник НК “Пробій” Богдан Оринчак! У матчі проти СК “Вільхівці” (2:1) голеадор відзначився дублем! Додамо, що це четверте потрапляння для Оринчака до символічної збірної Другої ліги.

Нападник – Богдан Оринчак (НК Пробій)
Не втомлюємося дивуватися феноменальному сезону Оринчака – до дев’яти в чемпіонаті та 13-ти голів у всіх турнірах сезону він довів свій особистий показник у Пробої. Взагалі, СК Вільхівці навіть без дискваліфікованого Глаголи добре почали й мали шанс вигравати в недавнього одноосібного лідера, проте по ходу матчу підопічні Ковалюка перехопили ініціативу та здобули вольову перемогу. Перед самою перервою Оринчак із воротарського майданчика замкнув закидання Я. Пархуця, а в другому таймі реалізував пенальті, зароблений Дриганом.