НК “Пробій” – СК “Вільхівці” – 1:0. Переможний початок Другої ліги

У четвер, 8-го серпня, НК “Пробій” провів свій дебютний матч у Другій лізі ПФЛ.

Першим суперником підопічних Володимира Ковалюка був ще один новачок турніру СК “Вільхівці” із Закарпатської області. Закарпатці новачки лише “на папері”, адже честь команди в новому сезоні захищають досвідчені футболісти з досвідом виступів в УПЛ – Михайло Шестаков, Дмитро Нємчанінов, Сергій Панасенко, Олександр Глагола та ін.

Розпочався поєдинок з обміном гострими нагодами – як Дмитрук в господарів, так і Тимошенко в гостей з вигідних позицій пробили вище рамки воріт. Далі відзначитись міг капітан “пробійців” Борисевич, який повернувся після дискваліфікації, але з його ударом зі штрафного впорався голкіпер. Свої шанси забити у першому таймі змарнували Білий та Оринчак. Перший після розіграшу кутового пробив неточно головою, а другий завершив швидку контратаку ударом “по горобцях” за воротами Абрамова. Тож перша половина зустрічі завершилась без голів – 0:0.

З перших хвилин другого тайму “пробійці” взялися за справу. Сондей м’яко навісив зі штрафного і Оринчак гросмейстерськи підправив “круглого” точно в ціль – 1:0! Господарі не збавляли обертів і ще двічі мали непогані можливості для того, щоб подвоїти перевагу. Ярослав Пархуць після кутового відправив м’яча вище воріт, а з ударом Харука впорався голкіпер. Мабуть найгарячіший епізод матчу мав місце на 70-ій хвилині поєдинку. Лайнсвумен Марта Писарюк зафіксувала положення поза грою у Шестакова, чим викликала хвилю невдоволення у тренерського штабу гостей. Тож головний тренер Олексій Зорін та адміністратор Василь Ключкей отримали вилучення і відправились додивлятись поєдинок на трибуни “Пробій-Арени”. Під завісу гри гості активізувались, втім, цього дня Піцан не дав суперникам ні шансу.

У підсумку, 1:0 – важка перемога НК “Пробій” у дебютному матчі в чемпіонату України серед команд Другої ліги.

НК “Пробій” Городенка – СК “Вільхівці” – 1:0 (0:0)
Гол: Оринчак (48).
НК “Пробій”: Піцан (в), Я. Пархуць, Радульський, Білий, Феліпович (Іваничук, 67), Сікач, Харук (Дриган, 83), Борисевич (к), Дмитрук (Василенко, 63), Сондей, Оринчак. Запасні: Сердюк (в), Креховецький (в), Ріжко, Білик, Савчин, В. Пархуць, Дитко, Ключко. Головний тренер: Володимир Ковалюк.
СК “Вільхвці”: Абрамов (в, к), Базаров, Нємчанінов, Гаврилюк, Вапняр, Вагін, Глагола (Куцин, 83), Панасенко, Дебич (Баник, 83), Тимошенко (Фундук, 89), Шестаков. Запасні: Гумметов (в), Бабков, Клочан, Тарасов, Тилінський, Ульянов. Головний тренер: Олексій Зорін.
Попередження: Василенко (65), Оринчак (72) — Нємчанінов (15), Глагола (44), Абрамов (72), Ульянов (80, на лаві для запасних), Вапняр (83)
Вилучення: Зорін (70, на лаві для запасних), Ключкей (70, адміністратор на лаві для запасних)

Свій наступний поєдинок команда Володимира Ковалюк проведе вже у понеділок, 12-го серпня. У рамках Другого попереднього етапу VBET Кубка України зустрінеться з іншим представником Другої ліги ФК “Куликів-Білка” зі Львівщини. Початок гри о 12:00.